Dodací podmínky

1. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedena jiná dodací adresa). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím PPL nebo je možno si je vyzvednout osobně.

2. Není-li v popise u výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno okamžitě, nebo max. do 5 pracovních dnů po obdržení objednávky

3. Ke každé dodávce zboží dodáváme pouze elektronický daňový doklad, který slouží současně jako dodací a záruční list. Doklad zasíláme na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce.
 

Cena dopravy:

Cena dopravného za balík je vygenerována dle hmotnosti balíku před potvrzením objednávky.

Výměna zboží :

V případě potřeby (např. nevhodná velikost, barva, atp.), Vám nepoužité a nepoškozené zboží, po předchozí domluvě rádi vyměníme. Zboží nám zašlete jako doporučený balík na naši adresu, a to včetně kopie daňového dokladu. Bude-li zboží bez zjevných známek opotřebení nebo poškození, obratem Vám zašleme nově požadovanou velikost či barvu. Náklady na poštovné, spojené s výměnou zboží, hradí zákazník.

Dodací lhůta se může lišit ve výjimečných případech, například před a v době vánočních svátkův a pod. Odmítnutí doručené zásilky je porušení kupní smlouvy a dodavateli tím vzniká právo na úhradu poštovného a balného a smluvní pokutu až do výše 10% z ceny zboží. V případě neuhrazení této částky má dodavatel právo požadovat po kupujícím úrok z prodlení ve výši 0,05% denně z dlužné částky. Při opětovném zaslání zásilky, bude cena navýšena o další poštovné.

Používá se opensource systém OpenCart CZ překlad mival
Bzučí mi v tom.cz - včelařský e-shop © 2019